Skip to main content.

Království železnic z pohledu návštěvníka

Ve středu 1. července se v obchodním komplexu Anděl City otevřelo největší komerční modelové kolejiště Království železnic. Jestli jste tento projekt ještě nenavštívili, tak se v následujím článku můžete podívat s námi.

Vydáno 21.10.2009 13:53 | Rubrika Modelová železnice | Autorem je Ondřej Pavlíček. | Bookmark and Share

Po zakoupení vstupenky na pokladně modelářské prodejny stačí sjet po ekalátoru do přízemí, kde je vstupní turniket. Věci si lze odložit do zamykatelných skříněk.

V současné době Království obsahuje tři velikostně lehce nadprůměrné kolejiště H0, kolejiště Merkur a ETS. Pro malé příznivce vláčků nesmí chybět panel Tomáše a jeho přátel. Po obvodu budoucí hlavní expozice je sposta vitrín s vystavenými modely.

Hodnocení dojmů si necháme až po dokončení většiny hlavního panelu, současná expozice je zatím "nic moc" jak co do velikosti, tak do provedení. Tři kolejiště bez motivu s provozem, který by se ve skutečnosti nikdy nemohl potkat jak časově, tak zeměpisně znalce nenadchnou, ale pro rodiny s dětmi to může být pěkné zpestření výletu do našeho hlavního města.

 

Království železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicTomáš a přátelé, Thomas and FriendsKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnicKrálovství železnic

Vydáno 21.10.2009 13:53 | Rubrika Modelová železnice | Autorem je Ondřej Pavlíček. | Bookmark and Share

Související články:

Transplzeňský penězovod 08.12.2009
RailNews.cz startuje... 11.05.2009

Názory čtenářů k tomuto článku:

Jen přihlášení a registrovaní čtenáři mohou vkládat příspěvky.