Skip to main content.

23.07.2007 13:27 - 1. jubilejní zápisek v blogu

Sedím u počítače, programuji a ladím publikační systém tohoto magazínu. Na internetu se objeví o tři měsíce později. Píšu ho pro sebe. Jsem zvědavý, jak celý tento projekt dopadne. Již mám nějaké zkušenosti s vydáváním e-zinu, takže bych se chtěl vyvarovat začátečnických chyb a začít na profesionální úrovni. Chci mít opravdu odladěný redakční systém, abych mohl hned ze začátku potencionálním uživatelům nabídnout kvalitní zázemí.

Myslím, tedy doufám, že se tento projekt ujme. Konečně, žádný podobný v českých končinách není. Nebo o něm nevím. Kromě velmi časté aktualizace hodlám uživatelům nabídnout služby jako je psaní blogů, publikování fotografií či aktualit, inzerce v bazaru a diskuze ve fóru. Pro firmy tu máme možnost vydání tiskových zpráv. Samozřejmost je atraktivní design poslední doby.

Vydavatelskou část e-zinu bych rád směřoval k popisu techniky, recenzím modelů, návodů,  cestopisů, a informací z dlouhodobého provozu. Opravdu bych nechtěl, aby se tu objevovaly nezajímavé aktualitky jako "dnes se na nádraží v Horní Dolní opět nic nedělo, rychlík byl opožděn jen o dvacet minut". Zastávám názor, že je lepší nevydat nic, než vydat něco proti své vůli. Lepší jedna kvalitní aktualita, doplněná o pěkné vysvětlující obrázky, než deset již zmíněných nesmyslů.

Takže to je prozatím všechno, 1. jubilejní zápisek v blogu je u konce :) 

Autorem je Ondřej Pavlíček. | Zobrazit poslední blogy… | Bookmark and Share

Názory čtenářů k tomuto blogu:

Jen přihlášení a registrovaní čtenáři mohou vkládat příspěvky.